O nás

Vítejte v eshopu dezinfekčních zařízení českého výrobce.

Zařízení se používají k ničení a likvidaci škodlivých bakterií, virů, kvasinek, plísní i hub ve vodě, vzduchu a na povrchu.

Systém, je jednoduchý a přehledný. Zařízení jsou rozděleny do kategorií podle typu použití:

Zařízení na vodu

Zařízení na vzduch

Zařízení na povrch

Vyberte požadovanou kategorii a v ní vyberte vhodné zařízení.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem, obraťte se na nás s důvěrou.

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Internetový obchod TS-UV s.r.o. je určen pouze pro vybrané typy zařízení.

Pokud zde nenajdete požadovaný typ zařízení, neváhejte nás kontaktovat a my Vám velmi rádi zašleme technickou i cenovou nabídku požadovaného typu zařízení.Naše firma působí v oblasti GERMICIDNÍ DEZINFEKCE.

Vyrábíme zařízení na likvidaci bakterií, virů a ostatních mikroorganismů bez použití chemikálií!!

Zařízení jsou určena na dezinfekci vody, vzduchu a povrchu těles, obalů či předmětů vlivem účinků UV záření.

Využíváme účinků ultrafialového záření typu C ve vlnové délce v rozmezí 200 – 280 nm, které spolehlivě likviduje živé mikroorganismy.

Nabízíme standardní i atypické druhy zařízení na dezinfekci, úpravu, čištění a ošetření všech druhů vod - pitné, technologické, užitkové, PW, odpadní. Na všechny úpravny vod můžeme nabídnout odpovídající typ zařízení s požadovanými parametry.

V oblasti úpravy a čištění vzduchu nabízíme zařízení na dezinfekci vzduchu v potrubí, v nádržích, i v klimatizačních jednotkách. Vyrábíme zařízení na dezinfekci vzduchu v místnostech.

Při dezinfekci povrchu se specializujeme na potravinářský průmysl. Vyrábíme germicidní tunely na ošetření obalových materiálů (folie, láhve, uzávěry), germicidní boxy na pracovní předměty a obaly potravin, germicidní svítidla na dezinfekci pracovních ploch.